O práci plavčíka

O PRÁCI PLAVČÍKA 

Práce plavčíka je velmi jednoduchá a nenáročná. Je to ideální pozice, pokud se chystáš do USA (nejen) poprvé nebo jsi sám a nikdo z kámošů nechce s tebou poznávat svět. Zažiješ kupu zábavy, poznáš nové lidi a v neposlední řadě uvidíš, jak to vypadá za velkou louží. Do USA bys měl přiletět do 28. května 2021 (preferované datum, ovšem udělujeme i výjimky) a jako plavčík musíš pracovat nejméně do 6. září 2021 včetně (toto datum je povinné bez výjimky).

Základní a prvořadou povinností plavčíka je dbát na bezpečnost návštěvníků, ať už ve vodě nebo v těsné blízkosti bazénů. Kromě toho budeš muset udržovat bazén a jeho okolí čisté, kontrolovat chemický stav vody (chlor, pH) a jiné.

Myslíš si, že nejsi dobrý plavec? Nemusíš se bát, ty budeš plavčíkem na bazénu, ne na otevřeném moři. Přesto od tebe očekáváme, že uplaveš 300 metrů (kraul, prsa). Před odletem do USA absolvuješ kurz plavčíka, kde získáš certifikáty Amerického červeného kříže. Více o kurzu plavčíka získáš ZDE!

UBYTOVÁNÍ

O ubytování v USA se starat nemusíš, vše za tebe vyřídí tvůj zaměstnavatel. Poplatek za ubytování je v průměru 130 USD za týden na osobu a během pre-season a post-season ho máš od nás zcela zdarma - dopředu ale nic neplatíš, poplatek za ubytování se ti strhává postupně během léta z výplaty. Budeš bydlet maximálně 6 mil od svého bazénu, takže si koupíš kolo a ušetříš na lístcích za metro/autobus.

BONUSY A VYZVEDNUTÍ Z LETIŠTĚ

Chápeme, že náklady na vycestování do USA jsou vysoké. Proto každému našemu plavčíkovi proplatíme po skončení léta 200 USD z nákladů na kurz plavčíka - jednoduše ti po skončení léta přijde k výplatě v USA dodatečných 200 USD jako kompenzace části nákladů za plavčický kurz. Pokud přiletíš do USA do 28. 5. a budeš pracovat do 6. 9., získáš bonus 1000 USD, (pro více info viz pracovní podmínky) a budeš mít plavčickou uniformu zdarma (jinak stojí 75 USD). 

Samozřejmostí je odvoz z letiště na tvůj apartmán po příletu do USA. Chápeme, že jsi v USA (možná) poprvé, a proto nechceme, abys měl zbytečný stres!