O práci plavčíka

PRÁCE PLAVČÍKA 

Práce bazénového plavčíka je velmi jednoduchá a nenáročná. Je to ideální pozice, pokud se chystáš do USA (nejen) poprvé nebo jsi sám a nikdo z kámošů s tebou nechce poznávat svět. Zažiješ kupu zábavy, poznáš nové lidi a v neposlední řadě uvidíš, jak to za velkou louží vypadá. Do USA bys měl přiletět do 24. května 2024 (preferované datum, ovšem povolujeme i pozdější přílety) a jako plavčík musíš pracovat nejméně do 2. září 2024 včetně (toto datum je povinné).

Základní a prvořadou povinností plavčíka je dbát na bezpečnost návštěvníků, ať už ve vodě nebo v těsné blízkosti bazénů. Kromě toho budeš muset udržovat bazén a jeho okolí čisté, kontrolovat chemický stav vody (chlor, pH) a další.

Myslíš si, že nejsi dobrý plavec? Nemusíš se bát, ty budeš plavčíkem na bazénu, ne na otevřeném moři. Přesto od tebe očekáváme, že uplaveš 300 metrů (kraul, prsa). Před odletem do USA absolvuješ přípravu na kurz plavčíka, kde získáš certifikáty Amerického červeného kříže. Více info získáš ZDE!

UBYTOVÁNÍ

O shánění ubytování v USA se starat nemusíš, vše za tebe vyřídíme. Poplatek za ubytování je v průměru 135 USD za týden na osobu a během pre-season a post-season ho máš od nás zcela zdarma. Dopředu nic neplatíš, poplatek za ubytování se ti strhává postupně během léta z výplaty. Budeš bydlet maximálně 6 mil od svého bazénu, takže si koupíš kolo a ušetříš na lístcích za metro/autobus. Na apartmánu budeš spát na klasické posteli (ne nafukovací matraci) a samozřejmostí je základní vybavení jako hrnce, talíře, příbory, skleničky, lednice, trouba, klimatizace, gauč, stůl, židle, apod. Některé apartmány mají i pračku (resp. společnou prádelnu v budově), myčku nádobí, bazén, a když budeš mít štěstí, tak součástí apartmánového komplexu bude i posilovna, tenisové kurty apod.

BONUSY A VYZVEDNUTÍ Z LETIŠTĚ

Chápeme, že náklady na vycestování do USA jsou vysoké, a proto jsme pro tebe připravili pár bonusů.

Každému našemu plavčíkovi proplatíme po skončení léta 150 USD z nákladů na kurz plavčíka - jednoduše ti po skončení léta přijde k výplatě v USA dodatečných 150 USD jako kompenzaci části nákladů na plavčický kurz. 

Pokud odpracuješ celé léto (do 2.9.2024), Premier Aquatics ti vyplatí bonus 1 250 USD (na tento bonus máš nárok bez ohledu na datum příletu do USA). Aby toho nebylo málo, můžeš získat další extra bonus 500 USD, který lze využít už teď na proplacení části nákladů programového poplatku ve STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth. Jediné, co pro to musíš udělat, je přiletět do USA do 24. května 2024! K tomu všemu ti přibalíme i plavčickou uniformu úplně zdarma (standardně stojí 75 USD). Počítáš správně, "se vším všudy" máme pro teba připravený bonus až do výše 1 900 USD :)

Pro více info viz pracovní podmínky

Samozřejmostí je odvoz z letiště IAD nebo DCA na tvůj apartmán po příletu do USA. Chápeme, že jsi v USA (možná) poprvé, a proto nechceme, abys měl zbytečný stres!