O práci plavčíka

PRÁCE PLAVČÍKA 

Práce plavčíka je velmi jednoduchá a nenáročná. Je to ideální pozice, pokud se chystáš do USA (nejen) poprvé nebo jsi sám a nikdo z kámošů nechce s tebou poznávat svět. Zažiješ kupu zábavy, poznáš nové lidi a v neposlední řadě uvidíš, jak to vypadá za velkou louží. Do USA bys měl přiletět do 27. května 2022 (preferované datum, ovšem povolujeme i pozdější přílety) a jako plavčík musíš pracovat nejméně do 5. září 2022 včetně (toto datum je povinné).

Základní a prvořadou povinností plavčíka je dbát na bezpečnost návštěvníků, ať už ve vodě nebo v těsné blízkosti bazénů. Kromě toho budeš muset udržovat bazén a jeho okolí čisté, kontrolovat chemický stav vody (chlor, pH) a jiné.

Myslíš si, že nejsi dobrý plavec? Nemusíš se bát, ty budeš plavčíkem na bazénu, ne na otevřeném moři. Přesto od tebe očekáváme, že uplaveš 300 metrů (kraul, prsa). Před odletem do USA absolvuješ přípravu na kurz plavčíka, kde získáš certifikáty Amerického červeného kříže. Více o kurzu plavčíka získáš ZDE!

UBYTOVÁNÍ

O shánění ubytování v USA se starat nemusíš, vše za tebe vyřídí tvůj zaměstnavatel. Poplatek za ubytování je v průměru 130 USD za týden na osobu a během pre-season a post-season ho máš od nás zcela zdarma. Dopředu nic neplatíš, poplatek za ubytování se ti strhává postupně během léta z výplaty. Budeš bydlet maximálně 6 mil od svého bazénu, takže si koupíš kolo a ušetříš na lístcích za metro/autobus. Na apartmánu budeš spát na klasické posteli (ne nafukovací matraci) a samozřejmostí je základní vybavení jako hrnce, talíře, příbory, skleničky, lednice, trouba, klimatizace, gauč, stůl, židle, apod. Některé apartmány mají i pračku (resp. společnou prádelnu v budově), myčku nádobí, bazén a když budeš mít štěstí, tak součástí apartmánového komplexu bude i posilovna, tenisové kurty apod.

BONUSY A VYZVEDNUTÍ Z LETIŠTĚ

Chápeme, že náklady na vycestování do USA jsou vysoké. Proto každému našemu plavčíkovi proplatíme po skončení léta 150 USD z nákladů na kurz plavčíka - jednoduše ti po skončení léta přijde k výplatě v USA dodatečných 150 USD jako kompenzaci nákladů za plavčický kurz. Pokud odpracuješ celé léto (do 5. 9. 2022), získáš bonus 1 250 USD, (pro více info viz pracovní podmínky) a budeš mít plavčickou uniformu zdarma (jinak stojí 75 USD). 

Samozřejmostí je odvoz z letiště IAD nebo DCA na tvůj apartmán po příletu do USA. Chápeme, že jsi v USA (možná) poprvé, a proto nechceme, abys měl zbytečný stres!