Poplatky

U nás se nestane, že bychom před tebou neco zatajili :-) Zde najdeš přehled všech poplatků, které jsou spojené s tvým vycestováním do USA (a níže najdeš více info o každém poplatku). Během léta neplatíš žádné další poplatky jakékoliv agentuře a celý výdělek ti zůstává. V USA však počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Plavčík v USA Poplatky
1 Kurz plavčíka 150 USD (s bonusem - viz níže)
2 Programový poplatek agentuře STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth a SEVIS od 450 EUR*, SEVIS 35 USD
3 Vízový poplatek ambasádě 160 USD
4 Cestovní pojištění 90 dní v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY a Smaller Earth)
5 Zpáteční letenka do USA od cca 12 000 CZK
1

Kurz plavčíka

150 USD (s bonusem - viz níže) (Platíš Premier Aquatics před anebo během přípravy na kurz plavčíka)

Kurz plavčíka tě bude stát 300 USD (nyní cca 7 900 CZK). Zaměstnavatel ti ale na konci léta proplatí 150 USD ve formě dodatečného bunusu, bez ohledu na datum příletu do USA, takže ho máš v podstatě za 150 USD.  

Během přípravy na kurz plavčíka v Banské Štiavnici si můžeš dokoupit ubytování a stravu za 50 EUR (nyní cca 1400 CZK) na osobu na celé 3 dny. Více informací najdeš zde. Obáváš se, že kurz nezvládneš? Viz naše garance vrácení penězPlavčické kurzy u nás vedou 2 lektoři z USA a jeden z Česka nebo ze Slovenska. 

2

Programový poplatek agentuře STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth a SEVIS

od 450 EUR*, SEVIS 35 USD (platíš ve STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth - ideálně co nejdříve, možnost platit pouze zálohu 200 USD a zbytek až po podpisu pracovní smlouvy se zaměstnavatelem)

Ano, čteš správně! Programový poplatek ve STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth tě bude stát pouze 450 EUR*

Tato nízká cena pro tebe platí v případě, pokud do USA přicestuješ na začátek sezony, tj. do 26. 5. 2023**. V tom případě automaticky získáváš nárok na bonus 500 USD (z celkového možného 1 900 USD bonusu), který ti dáme ješte před odletem do USA, a který využiješ už nyní na proplacení časti nákladů ve Student Agency nebo Smaller Earth. Sumu 500 USD uhradíme my přímo agentuře Student Agency nebo Smaller Earth.

* Tato cena platí pro prvních 20 studentů. Následně se zvýší na 490 EUR

** Pokud nestíháš přílet do USA do 26. 5. 2023, zaplatíš plnou sumu programového poplatku, tj. 950 resp. 990 EUR

V cene programového poplatku máš zahrnuté i pojištění na 90 dní. Pokud budeš pobývat v USA déle, za každý den navíc doplatíš na pojištění dodatečných 2,45 USD.

3

Vízový poplatek ambasádě

160 USD (platíš během března až května)

Platíš přímo americké ambasádě v CZK. 

4

Cestovní pojištění

90 dní v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY a Smaller Earth) (platíš ve STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth)

Cena tvého pojištění je v ceně programu WAT USA. Zeptej se ve STUDENT AGENCY, jejich pracovníci ti poskytnou veškeré potřebné informace. 

5

Zpáteční letenka do USA

od cca 12 000 CZK (platíš ve STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth - během ledna až května, je to jen na tobě)

Cena letenky záleží na více faktorech (aktuální ceny od leteckých společností, datum zakoupení, finální destinace v USA, apod.). Doporučujeme přiletět na letiště do Washingtonu D.C. (letiště IAD - Washington Dulles, anebo DCA - Washington Ronald Reagan), protože tam tě přímo na letišti vyzvedneme. Cena zpáteční letenky do Washingtonu D.C. se běžně pohybuje v průměru od 12 000 do 16 000 Kč. Letenku si můžeš zakoupit i mimo STUDENT AGENCY nebo Smaller Earth. 

Poplatky se platí postupně a na úvod stačí zaplatit za kurz plavčíka. Máme omezený počet pracovních míst, tak opravdu neváhej s registrací.

U nás nemáme co skrývat - podívej se na kompletní pracovní podmínky na léto 2023. V tabulce výše najdeš v pěti bodech kompletní poplatky a během léta už neplatíš žádné další.

Navíc každému proplácíme 150 USD z nákladů na kurz plavčíka ve forme bonusu po skončení léta. A co je nejlepší - pokud budeš pracovat do 4. 9. 2023 včetně, dostaneš bonus 1 250 USD (750 USD dostaneš po příletu do USA, a 500 USD ti bude vyplaceno po skončení léta), bez ohledu na datum příletu do USA. Pokud přiletíš do USA do 26. 5. 2023, dáme ti už nyní dodatečný bonus 500 USD na proplacení části programového poplatku ve STUDENT AGENCYDohromady tedy můžeš dostat od  bonus až 1 900 USD! Během léta počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Proč bys měl vycestovat do USA s námi? Důvodů je opravdu hodně!

 • ověřený a spolehlivý zaměstnavatel Premier Aquatics Inc. 
 • u nás neplatíš žádný registrační poplatek
 • kurz plavčíka jen za 150 USD* - na úvod sice uhradíš poplatek 300 USD, ale na konci léta je dostaneš zpět 150 USD ve formě dodatečného bonusu (více info viz Poplatky výše),
 • zdarma vyzvednutí na letišti po příletu do USA (na letišti Washington Dulles a Washington Ronald Reagan),
 • bonus 1 250 USD pokud přiletíš během května nebo června a budeš pracovat do 4. 9. 2023,
 • extra bonus 500 USD, pokud do USA přiletíš do 26. 5. 2023, který ti dáme už nyní na úhradu části programového poplatku ve Student Agency,
 • REFERENCE od našich studentů z předcházejících let, podívej se ZDE 
 • zařízené ubytování během léta (gauč, postele, kuchyňské vybavení, apod. - žádná nafukovací matrace místo postele),
 • garantované přesčasy proplacené 1,5 násobkem základní mzdy (minimálně 19,50 USD na hodinu),
 • lifeguard mikina pro každého absolventa přípravy na kurz plavčíka,
 • garance vrácení peněz, pokud nevycestuješ do USA, podívej se ZDE
 • americký lektor na kurzu plavčíka,
 • spolupráce s agenturami STUDENT AGENCY a Smaller Earth, které zabezpečují hladký proces získání víz, letenky a pojištění do USA,
 • během léta se nebudeš nudit - organizujeme vícero akcí pro naše studenty (Lifeguard Olympics, baseball game Washington Nationals, trip do Ocean City, závěrečná Post - season party, apod.)