Poplatky

U nás se nestane, že bychom před tebou neco zatajili :-) Zde najdeš přehled všech poplatků, které jsou spojené s tvým vycestováním do USA (a níže najdeš více info o každém poplatku). Během léta neplatíš žádné další poplatky jakékoliv agentuře a celý výdělek ti zůstává. V USA však počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Plavčík v USA Poplatky
1 Kurz plavčíka ZDARMA*
2 Programový poplatek agentuře STUDENT AGENCY a SEVIS 520 USD*
3 Vízový poplatek ambasádě 160 USD
4 Cestovní pojištění v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY)
5 Zpáteční letenka do USA od cca 12 000 CZK
1

Kurz plavčíka

ZDARMA* (Platíš Premier Aquatics před anebo během přípravy na kurz plavčíka)

Kurz plavčíka tě bude stát 150 USD, ale zaměstnavatel ti následně na konci léta 150 USD ve formě dodatečného bunusu na konci léta, bez ohledu na datum příletu do USA, takže ho máš vlastně úplně ZDARMA.  

Během přípravy na kurz plavčíka v Banské Štiavnici si můžeš dokoupit ubytování a stravu za 59 EUR na osobu na celé 3 dni. Více informací najdeš zde. V případě, že se příprava na kurz plavčíka neuskuteční, vrátíme ti 100% poplatku za kurz plavčíka a ubytování (více info v naší garanci vrácení peněz). Plavčické kurzy u nás vedou 2 lektoři z USA a jeden z Česka nebo ze Slovenska. 

2

Programový poplatek agentuře STUDENT AGENCY a SEVIS

520 USD* (platíš ve STUDENT AGENCY - ideálně co nejdříve, možnost platit pouze zálohu 200 USD a zbytek až po podpisu pracovní smlouvy se zaměstnavatelem)

Ano, čteš správně! Pokud budeš pracovat do 5. 9. 2022, můžeš využít 500 USD z bonusu (který je celkem 1 250 USD) na částečné proplacení programového poplatku ve STUDENT AGENCY.

Aktuální výši poplatku ve STUDENT AGENCY najdeš ZDE. Poplatek SEVIS je administrativní poplatek americkému ministerstvu zahraničních věcí, který je povinnou součástí programu WAT USA.

3

Vízový poplatek ambasádě

160 USD (platíš během března až května)

Platíš přímo americké ambasádě v CZK. 

4

Cestovní pojištění

v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY) (platíš ve STUDENT AGENCY)

Cena tvého pojištění je v ceně programu WAT USA. Zeptej se ve STUDENT AGENCY, jejich pracovníci ti poskytnou veškeré potřebné informace. 

5

Zpáteční letenka do USA

od cca 12 000 CZK (platíš ve STUDENT AGENCY - během ledna až května, je to jen na tobě)

Cena letenky záleží na více faktorech (aktuální ceny od leteckých společností, datum zakoupení, finální destinace v USA, apod.). Doporučujeme přiletět na letiště do Washingtonu D.C. (letiště IAD - Washington Dulles, anebo DCA - Washington Ronald Reagan), protože tam tě přímo na letišti vyzvedneme. Cena zpáteční letenky do Washingtonu D.C. se běžně pohybuje v průměru od 12 000 do 16 000 Kč. Letenku si můžeš zakoupit i mimo STUDENT AGENCY. 

Poplatky se platí postupně a na úvod stačí zaplatit za kurz plavčíka. Máme omezený počet pracovních míst, tak opravdu neváhej s registrací.

U nás nemáme co skrývat - podívej se na kompletní pracovní podmínky na léto 2022 ZDE. V tabulce výše najdeš v pěti bodech kompletní poplatky a během léta už neplatíš žádné další. A co je nejlepší - pokud odpracuješ celé léto (do 5. 9. 2022 včetně), dostaneš bonus 1 250 USD, ze kterého již nyní můžeš využít 500 USD jako slevu z programového poplatku ve STUDENT AGENCY. Navíc každému proplácíme 150 USD za kurz plavčíka. Dohromady tedy dostaneš od zaměstnavatele bonus až 1 400 USD. Během léta počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Proč bys měl vycestovat do USA s námi? Důvodů je opravdu hodně!

 • ověřený a spolehlivý zaměstnavatel Premier Aquatics Inc. 
 • u nás neplatíš žádný registrační poplatek
 • kurz plavčíka je ZDARMA - na úvod síce uhradíš poplatek 150 USD, ale na konci léta je dostaneš zpět ve formě dodatečného bonusu 150 USD (více info viz Poplatky výše),
 • zdarma vyzvednutí na letišti po příletu do USA (na letišti Washington Dulles a Washington Ronald Reagan),
 • bonus 1 250 USD pokud odpracuješ celé léto (do 5. 9. 2022 včetně),
 • REFERENCE od našich studentů z předcházejících let, podívej se ZDE 
 • zařízené ubytování během léta (gauč, postele, kuchyňské vybavení, apod. - žádná nafukovací matrace místo postele),
 • garantované přesčasy proplacené 1,5 násobkem základní mzdy (minimálně 18 USD na hodinu),
 • lifeguard mikina pro každého absolventa přípravy na kurz plavčíka,
 • garance vrácení peněz, pokud nevycestuješ do USA, podívej se ZDE
 • americký lektor na kurzu plavčíka,
 • spolupráce s agenturou STUDENT AGENCY, která zabezpečuje hladký proces získání víz, letenky a pojištění do USA,
 • během léta se nebudeš nudit - organizujeme vícero akcí pro naše studenty (Lifeguard Olympics, baseball game Washington Nationals, trip do Ocean City, závěrečná Post - season party, apod.)