Poplatky

U nás se nestane, že bychom před tebou neco zatajili :-) Zde najdeš přehled všech poplatků, které jsou spojené s tvým vycestováním do USA (a níže najdeš více info o každém poplatku). Během léta neplatíš žádné poplatky jakékoliv agentuře a celý výdělek ti zůstává. V USA však počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

1

Kurz plavčíka

300 $ (Platíš Premier Aquatics před anebo během kurzu plavčíka)

Kurz plavčíka tě bude stát 300 USD. Zaměstnavatel ti ale proplatí 200 USD pokus odpracuješ celé léto (23.5.2020 až 7.9.2020).

K ceně kurzu plavčíka si můžeš dokoupit ubytování za 35 eur, nebo ubytováni a stravu za 59 eur na osobu na celé trvání kurzu (platí jen pro kurzy na Slovensku). Více informací najdeš zde. Plavčické kurzy u nás vedou 2 lektoři z USA a jeden z Česka nebo ze Slovenska. 

2

Programový poplatek ve WAT agentuře (STUDENT AGENCY) a SEVIS

815 $ (platíš ve STUDENT AGENCY - ideálně co nejdříve, možnost platit pouze zálohu 200 USD a zbytek až po podpisu pracovní smlouvy se zaměstnavatelem)

Aktuální výši poplatku najdeš ZDE. Výše programového poplatku postupně roste, proto doporučujeme registrovat se ve STUDENT AGENCY hned jak se zaregistruješ u nás a potvrdíme ti volné místo na kurz plavčíka. SEVIS je administrativní poplatek americkému ministerstvu zahraničních věcí, který je povinnou součástí programu WAT USA.

3

Vízový poplatek ambasádě

160 $ (platíš během března až května)

Platíš přímo americké ambasádě v CZK. 

4

Cestovní pojištění

v ceně programu WAT USA (zařizuje STUDENT AGENCY) (platíš ve STUDENT AGENCY)

Cena tvého pojištění je v ceně programu WAT USA. Zeptej se ve STUDENT AGENCY, jejich pracovníci ti poskytnou veškeré potřebné informace. 

5

Zpáteční letenka do USA

od cca 12 000 Kč (platíš ve STUDENT AGENCY - během ledna až května, je to jen na tobě)

Cena letenky záleží na více faktorech (aktuální ceny od leteckých společností, datum zakoupení, finální destinace v USA, apod.). Do New Yorku se dá v pohodě zakoupit zpáteční letenka za sumu od 10 000 Kč, ale doporučujeme přiletět na letiště do Washingtonu D.C. (letiště IAD - Washington Dulles, anebo DCA - Washington Ronald Reagan), protože tam tě přímo na letišti vyzvedne zaměstnavatel. Cena zpáteční letenky do Washingtonu D.C. se minulý rok pohybovala v průměru od 12 000 do 16 000 Kč. Letenku si můžeš zakoupit i mimo STUDENT AGENCY. 

To je opravdu všechno - žádný registrační poplatek nebo jiné skryté poplatky. A co je nejlepší, pokud odpracuješ celé léto (od 23. května do 7. září), zaměstnavatel ti navíc vyplatí bonus 1 000 USD. Výhodnější podmínky na plavčíkování v USA nikde jinde nenajdeš. 

Poplatky se platí postupně a na úvod stačí zaplatit kurz plavčíka, resp. aspoň ubytování a stravu na kurz plavčíka (59 EUR) - pokud samozřejmě pojedeš na kurz na Slovensko a budeš o to mít zájem. Máme omezený počet pracovních míst, tak opravdu neváhej s registrací.

U nás nemáme co skrývat - podívej se na kompletní pracovní podmínky na léto 2020 ZDEV tabulce výše najdeš kompletní poplatky a během léta nám už neplatíš žádné další poplatky. A co je nejlepší - pokud odpracuješ celé léto (od 22. května do 7. září), zaměstnavatel ti vyplatí bonus 1 000 USD a proplatí ti také 200 USD z nákladů na kurz plavčíka. Dohromady tedy dostaneš od zaměstnavatele bonus až 1 200 USD. Během léta počítej ještě s náklady na ubytování a stravu.

Proč bys měl vycestovat do USA s námi? Důvodů je opravdu hodně!

 • ověřený a spolehlivý zaměstnavatel Premier Aquatics Inc. 
 • bezplatná asistence během celého léta,
 • u nás neplatíš žádný registrační poplatek
 • poplatek za kurz plavčíka proplácí zaměstnavatel ve výši 200 USD (pro více info viz výše),
 • bezplatné vyzvednutí na letišti po příletu do USA (na letišti Washington Dulles a Washington Ronald Reagan),
 • bonus 1 000 USD pokud odpracuješ celé léto (od 22.5.2019 do 7.9.2019),
 • TOP reference od našich studentů z předcházejících let, podívej se ZDE 
 • zařízené ubytování během léta (gauč, postele, kuchyňské vybavení, apod. - žádná nafukovací matrace místo postele),
 • garantované přesčasy proplacené 1,5 násobkem základní mzdy (minimálně 15 USD na hodinu),
 • se zaměstnavatelem se setkáš osobně už v Česku nebo na Slovensku
 • lifeguard mikina po skončení kurzu plavčíka,
 • garance vrácení peněz, pokud nevycestuješ do USA, podívej se ZDE
 • americký lektor na kurzu plavčíka,
 • spolupráce s agenturou STUDENT AGENCY, která zabezpečuje hladký proces získání víz, letenky a pojištění do USA,
 • během léta se nebudeš nudit - organizujeme vícero akcí pro naše studenty (Lifeguard Olympics, baseball game Washington Nationals, trip do Ocean City, post - season party).