Pracovní podmínky


PRACOVNÍ PODMÍNKY PREMIER AQUATICS 

Jako bazénový plavčík v USA budeš pracovat pro společnost Premier Aquatics Inc. Bazény se nacházejí převážně ve státě Virginia, ale může se stát, že budeš pracovat přímo v District of Columbia nebo v Marylandu. Všechny bazény jsou v okruhu cca 100 km od Washingtonu D.C.

Plavčík v USA ve společnosti Premier Aquatics Inc má zajištěno:

  • mzdu minimálně 12 USD / hodinu, přesčasy 18 USD / hodinu (přesčasy jsou garantované)
  • průměrný počet hodin od 45 do 55 za týden,
  • pokud odpracuješ celé léto (do 5. 9. 2022):

✓ získáš automatický bonus 1 250 USD, ze kterého můžeš už teď využít 500 USD na snížení poplatků za program WAT ve STUDENT AGENCY 

✓ na konci léta dostaneš bonus 150 USD jako kompenzaci nákladů na kurz plavčíka, takže ho máš zdarma (bez ohledu na datum příletu)

✓    navíc uniformu plavčíka budeš mít ZDARMA (jinak stojí 75 USD)

  • na apartmánu budeš mít klasickou postel (ne nafukovací matraci) a tak se vyspíš jako král (podívej se zde, jak to na apartmánech vypadá),
  • bezplatné vyzvednutí z letiště IAD nebo DCA po příletu
  • fun activities (výlet do Ocean City, Baseball game - Washington Nationals, After Season Party, Lifeguard Olympics a jiné)

Počet volných míst je omezený, tak neváhej a nezávazně se registruj

Kompletní popis pracovních podmínek na léto 2022 si můžeš stáhnout ZDE. V USA se staráme o ty nejlepší bazény a věříme, že v létě 2022 budeš na jednom z nich pracovat! Podívej se na video níže a uvidíš, jak vypadají některé z bazénů, na kterých pracovali naši plavčíci v minulých letech.