Pracovní podmínky

Jako bazénový plavčík v USA budeš pracovat pro společnost Premier Aquatics Inc. Bazény se nacházejí převážně ve státě Virginia, ale může se stát, že budeš pracovat v District of Columbia nebo v Marylandu. Všechny bazény jsou v okruhu cca 100 km od Washingtonu D.C.

Plavčík v USA pro společnost Premier Aquatics Inc má zajištěno:

- mzdu minimálně 10 USD / hodinu, přesčasy 15 USD / hodinu
- průměrný počet hodin od 45 do 55 za týden,
- pokud budeš pracovat od 22. května do 7. září, získáš bonus 1000 USD a navíc uniformu plavčíka máš zadarmo (jinak stojí 75 USD), a pokud jsi absolvoval i kurz plavčíka, dostaneš i   další bonus 200 USD na proplacení části nákladů za kurz plavčíka (dohromady tedy můžeš dostat během léta bonus až 1 200 USD),
- na apartmánu budeš mít klasickou postel (ne nafukovací matraci) a tak se vyspíš jako král,

- bezplatné vyzvednutí z letiště po příletu

- fun activities (výlet do Ocean City, Baseball game - Washington Nationals, after season party, Lifeguard Olympics a jiné)


Počet volných míst je omezený, tak neváhej a nezávazně se registruj

Kompletní popis pracovních podmínek na léto 2020 si můžeš stáhnout ZDEPokud přiletíš do USA 22.5.2019 nebo dříve, na poplatcích ušetříš 200 USD (částečně proplacený kurz plavčíka) a dostaneš zdarma uniformu v hodnotě 75 USD, a NAVÍC během léta dostaneš bonus 1000 USD. Celkem jsou tedy k dispozici bonusy ve výši až 1 200 USD!

V USA se staráme o ty nejlepší bazény a věříme, že v létě 2020 budeš na jednom z nich pracovat! Podívej se na video níže a uvidíš, jak vypadají některé z bazénů, na kterých pracovali naši plavčíci v minulých letech.