Kontaktuj nás

Sníš o létě v Americe, ale nevíš jak na to? Nejlepší je začít s registrací zdarma a my se ti ozveme do 2 dníAnebo nám napiš na petr@premieraquatics.czBudeme se snažit tvoje dotazy zodpovědět co nejdříve.

Podrobně jsme pro teba popsali celý postup jak se dostat do USA v časti Krok za krokem. Zatímco budeš čekat na naši odpověď, můžeš si přečíst reference od našich studentů, kteří s námi strávili léto jako plavčíci v USA. A určite mezi tím očekuj, co je nového na našem Instragramu a na Facebooku :-)Napsat zprávu

Kdo jsme a jak to celé začalo?

Celé to začalo na jaře 2010, kdy jsem ješte jako student na vysoké škole na Slovensku nevěděl, co budu dělat přes léto a rozhodl jsem se, že poletím do USA - i když jsem o tom do té doby skoro nic nevěděl. Programu Work and Travel USA jsem se nakonec zúčastnil 3x (2010, 2012 a 2013). Pracoval jsem jako plavčík, supervisor a safety inspector ve vícero společnostech a jelikož ve společnosti Premier Aquatics byly podmínky nejlepší a mezi Čechy a Slováky ji téměř nikdo neznal, rozhodl jsem se to změnit - tak vznikl nápad zastupovat Premier Aquatics v Česku a na Slovensku. Postupně sa náš tým rozrostl o Petra (Recruiter in Czech Republic), Dominiku (Social Media Manager), Michala (Recruiter in Poland) a v neposlední řadě moji manželku Katku (Director of Recruiting), která se mnou strávila jedno nezapomenutelné léto v USA. A tak už více než 10 let pomáháme studentům ze SlovenskaČeska Polska vycestovat do USA a pracovat jako plavčík v okolí Washingtonu D. C. pro společnost Premier Aquatics. Už více než 750 plavčíků sa přesvědčilo, že se snažíme a děláme maximum pro jejich pohodové léto v USA.

Ing. Matúš Grega, PhD.
Instructor and Recruiting Consultant for EU countries
matus@premieraquatics.sk
+421 905 750 626

Náš tým

Dominika Vieriková SK recruiter, Social Media Manager


dominika@premieraquatics.sk

Petr Vobora CZ recruiter


petr@premieraquatics.cz

Katarína Gregová Director of Recruiting


katka@premieraquatics.sk

Naši instruktoři na kurzech plavčíka

Trudy Turcotte Main Instructor (Executive Director of Recruiting in Premier Aquatics Inc.)


premieraquatics@gmail.com
+1 703 373 0350

Michal Turek Instructor (International Program Director in Premier Aquatics Inc.)


premieraquatics@gmail.com
+1 703 373 0350

Matúš Grega Instructor and Recruiting Consultant for EU countries


matus@premieraquatics.sk
+421 905 750 626