Garance vrácení peněz

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S námi nemáš co ztratit! Bereme na sebe riziko, že neprojdeš pohovorem, kurzem plavčíka nebo nevycestuješ do USA ze závažných zdravotních/rodinných důvodů. Pokud se obáváš, zda dostaneš víza do USA, tak no stress – bereme na sebe i toto riziko.

U nás platíš jen poplatek za kurz plavčíka ve výši 300 USD, ze kterého ti zaměstnavatel vrátí zpět 200 USD po skončení léta (více info viz Poplatky a Pracovní podmínky).

Poplatek za kurz plavčíka vracíme v plné výši*, pokud neprojdeš pohovorem se zaměstnavatelem, pokud neprojdeš kurzem plavčíka, pokud nevycestuješ do USA ze závažných zdravotních a rodinných důvodů**, anebo nedostaneš víza do USA***. Naše statistiky z kurzů říkají, že psokud zvládneš prekurz, tak šance, že úspěšně absolvuješ kurz je více něž 96 %.

Jak to je s dalšími poplatky, které platíš ve STUDENT AGENCY? Je to velmi jednoduché – s poplatkem ve STUDENT AGENCY si můžeš zakoupit i pojištění storna (více info přímo ve STUDENT AGENCY). Pojištění storna kryje pojistné události jako nevycestování do USA kvůli závažným rodinným a zdravotním důvodům. 

* pouze pro kurzy na Slovensku: do poplatku za kurz plavčíka se nezapočítává poplatek za stravu a ubytování na kuru plavčíka, tento poplatek je po úhradě nevratný. Je to však dobrovolná služba, kterou si můžeš (ale nemusíš) zakoupit. Až 97 % studentů si přes nás ubytování a stravu v minulosti zakoupilo, protože to je fakt super cena a nic lepšího asi v Banské Štiavnici nenajdeš (a zároveň jsme všichni spolu na jednom místě a neztrácíme čas, protože vyučování v učebně, ubytování a stravu máme zabezpečenou na jednom místě a.k.a. nechceš být ten, kdo chodí stále pozdě, nestíhá se najíst a čeká se na něho).

** za závažné rodinné a zdravotní důvody se považuje úmrtí přímého rodinného příslušníka v první řadě (máma, táta, sestra, bratr) méně než 30 dní před odjezdem nebo úraz, který znemožní vycestování do USA a/nebo by způsobil zpoždění příletu do USA o více než 45 dní.

*** pro vrácení poplatku za kurz plavčíka v případě neudělení víz je potřeba, aby jsi nám zdokladoval tvoje pracovní povolení DS-2019 (které je povinnou součástí dokumentů, když žádáš o víza) a taktéž potvrzení z US Embassy, že ti víza nebyla udělena, ačkoliv jsi absolvoval vízový pohovor na ambasádě.