Letenky, pojištění a víza

Letenky do USA

Kontaktuj STUDENT AGENCY a v pohodlí si rezervuj svou letenku za nejlepší ceny. Letenku lze rezervovat i online na www.studentagency.cz. Pozor – jako účastník programu Work and Travel jsi povinen zakoupit si zpáteční letenku (jako účastník programu W&T podléháš regulacím amerického sponzora, který to vyžaduje). Letenku si můžeš zakoupit přes STUDENT AGENCY (doporučujeme), nebo i mimo STUDENT AGENCY.

STUDENT AGENCY je ověřený prodejce letenek v Česku a vyhledá ti letenku za nejlepší cenu! 

Zaměstnavatel Premier Aquatics tě vyzvedne na Washington Dulles International Airport (kód letiště IAD) anebo Ronald Reagan Washington National Airport (kód letiště DCA). Nedoporučujeme si kupovat letenku s příletem do jiných měst, protože se budeš muset na svůj apartmán dopravit sám a na vlastní náklady...

Cestovní pojištění

Účastník programu Work and Travel USA musí být pojištěný na celou délku pobytu v USA. Cena je součástí programového poplatku Work and Travel USA, a tedy veškerý servis s tímto spojený zajišťuje STUDENT AGENCY - zeptej se na jejich pobočce na více informací. 

Víza do USA

Každý účastník programu Work & Travel obdrží "J1" víza, a proto musí projít pohovorem na ambasádě. Není to nic složitého a na zvládnutí tohoto procesu stačí základní znalost angličtiny. Všechny potřebné informace o pohovorech na ambasádě si řekneme na plavčických kurzech, a také je podá STUDENT AGENCY. V případě dotazů se nám ozvi a my ti zodpovíme všechny otázky související s průběhem vyřizování DS-2019 formuláře, víz a podobně.

S vyřízením J1 víz ti pomůže naše partnerská společnost STUDENT AGENCY. Poplatky za program Work and Travel USA ve STUDENT AGENCY postupně rostou, proto se u nich registruj co nejdříve!

Ještě stále váháš a hledáš důvody, proč NEvycestovat? Tak se níže podívej na interview s našimi plavčíky Šimonem a Laurou. Anebo se mrkni na náš YOUTUBE kanál a zjisti víc :-)