Letenky, pojištění a víza

Letenky do USA

Zastav se v nejbližší STUDENT AGENCY pobočce a v pohodlí si rezervuj svou letenku za nejlepší ceny. Letenku lze rezervovat i online na www.studentagency.cz. Pozor – jako účastník programu Work and Travel jsi povinný zakoupit si zpáteční letenku (jako účastník programu W&T podléháš regulacím amerického sponzora, který to vyžaduje). Letenku si můžeš zakoupit přes STUDENT AGENCY (doporučujeme), nebo i mimo STUDENT AGENCY.

STUDENT AGENCY je ověřený prodejce letenek v Česku a vyhledá ti letenku za nejlepší cenu! 

Zaměstnavatel Premier Aquatics tě vyzvedne na letišti Washington Dulles International (kód letiště IAD) anebo Ronald Reagan Washington (kód letiště DCA). Nedoporučujeme si kupovat letenku s příletem do jiných měst, protože se budeš muset na svůj apartmán dopravit sám a na vlastní náklady ...

Cestovní pojištění

Účastník programu Work and Travel USA musí být pojištěný na celou délku pobytu v USA. Cena je součástí programového poplatku Work and Travel USA, a tedy veškerý servis s tímto spojený zajišťuje STUDENT AGENCY - zeptej se na jejich pobočce na více informací. 

Víza do USA

Každý účastník programu Work & Travel obdrží "J1" víza, a proto musí projít pohovorem na ambasádě. Není to nic složitého a na zvládnutí tohoto procesu stačí základní znalost angličtiny. Všechny potřebné informace o pohovorech na ambasádě si řekneme na plavčických kurzech. Neváhej nás kontaktovat a zodpovíme ti všechny otázky související s průběhem vyřizování DS-2019 formuláře, víz a podobně.

S vyřízením J1 víz ti pomůže naše partnerská společnost STUDENT AGENCY. Poplatky za program Work and Travel USA ve STUDENT AGENCY postupně rostou, proto se u nich registruj co nejdříve!

Ještě stále váháš a hledáš důvody, proč NEvycestovat? Tak se níže podívej na interview s našimi plavčíky Šimonem a Laurou. Anebo se mrkni na náš YOUTUBE kanál a zjisti víc :-)