Letenky, pojištění a víza

Letenky do USA

Kontaktuj Smaller Earth a v pohodlí si rezervuj svou letenku za nejlepší ceny. Pozor – jako účastník programu Work and Travel jsi povinen zakoupit si zpáteční letenku (jako účastník programu W&T podléháš regulacím amerického sponzora, který to vyžaduje). Letenku si můžeš zakoupit přes Smaller Earth (doporučujeme), nebo i mimo ně. 

Zaměstnavatel Premier Aquatics tě vyzvedne na Washington Dulles International Airport (kód letiště IAD) anebo Ronald Reagan Washington National Airport (kód letiště DCA). Nedoporučujeme si kupovat letenku s příletem do jiných měst, protože se budeš muset na svůj apartmán dopravit sám a na vlastní náklady...

Cestovní pojištění

Účastník programu Work and Travel USA musí být pojištěný na celou délku pobytu v USA. Cena je součástí programového poplatku Work and Travel USA, a tedy veškerý servis s tímto spojený zajišťuje agentura Smaller Earth - zeptej se svího konzultanta na více informací. 

Víza do USA

Každý účastník programu Work & Travel obdrží "J1" víza, a proto musí projít pohovorem na ambasádě. Není to nic složitého a na zvládnutí tohoto procesu stačí základní znalost angličtiny. Všechny potřebné informace o pohovorech na ambasádě si řekneme na plavčických kurzech, a také je podá agentura Smaller Earth. V případě dotazů se nám ozvi, zodpovíme ti všechny otázky související s průběhem vyřizování DS-2019 formuláře, víz a podobně.

S vyřízením J1 víz ti pomůže naše partnerská společnost Smaller Earth. Poplatky za program Work and Travel USA ve Smaller Earth postupně rostou, proto se u nich registruj co nejdříve!

Ještě stále váháš a hledáš důvody, proč NEvycestovat? Tak se níže podívej na interview s našimi plavčíky Šimonem a Laurou. Anebo se mrkni na náš YOUTUBE kanál a zjisti víc :-)