Reference - Markéta Krajčová

Markéta Krajčová Léto 2016

O tom, že bych jednou chtěla navštívit USA a navštívit ty nejznámější místa, jsem snila už od malička. Proto jsem se na konci mého studia chopila poslední šance, jak se dostat do Ameriky přes W&T Program. Nenechej se odlákat veškerou byrokracií, která je s tímto programem neodmyslitelně spojená. Ve všem jsou ti totiž nápomocní pracovníci této agentury a hlavně Matúš, který je tu pro tebe doslovně vždy. Pak tě čeká plavecký kurz, na který si musíš vzít kopec energie, ale nic nezvládnutelného to není :-) Po úspěšném absolvování kurzu ještě vyplníš pár formalit a vyrazíš do USA!

A léto v USA? Hned další den jsme začaly pracovat v malém městečku Leesburg ve státě Virginia, kde jsme začali pracovat každý na svém bazénu. Já jsem měla to štěstí, že jsem měla bazén v klidné lokalitě plné rodin s dětmi, takže jsem při této práci neseděla pouze na židli, ale hrála si s dětmi a procvičovala angličtinu s rodiči. Takže má práce byla celkově pestrá. Pro jistotu si však s sebou vezmi pár knížek, které se budou hodit do deštivých dní. Po uplynutí naší první fáze programu, kopci odpracovaných hodin a vydělaných peněz, jsme se nemohli dočkat té druhé – cestování. Naplánovali jsme si 24denní trip a jelikož bylo času i peněz dost, rozhodli jsme se zvládnout jak West Coast tak i East Coast a třešničkou na dortu pro nás byla Cruise na Bahamy. Vše nám vyšlo do posledního detailu, musíš jen být s dobrou partou spolehlivých lidí, jako jsem byla i já. Věř mi, i s přítelem a nejbližší kamarádkou to jde zvládnout na jedničku! :-)

Tak neváhej a začni prvním krokem – přihláškou! Za tu hromadu zážitků to za to stojí! :-)

Všechny reference

Pověz nám svůj příběh!

Máš k létu v USA také co světu říct? My myslíme, že určitě ano! Zanech budoucím studentům, kteří se rozhodují vycestovat odkaz. Inspiruj, influencni, podpoř je! Napiš nám, jak se v tom JúEsej během léta líbilo Tobě. A opravdu nic nevynechej, ať vědí co mohou od léta v Premier Aquatics očekávat #keepitreal. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 stanka@premieraquatics.cz