Reference - Vojtech Trdlička

Vojtech Trdlička Léto 2016

Když jsem se rozhodoval, co bych chtěl dělat v létě, přišel kamarád s nápadem letět na 3 měsíce do USA. To se mi hned zalíbilo a tak jsme začali plánovat. Chtěli jsme si léto užít a nechtělo se nám trávit slunečné dny zavření v kuchyni, tak jsme si vybrali práci plavčíka. Kamarádkou nám byla doporučena společnost Premier Aquatics a musím říct, že bych také doporučil každému. Matúš s ochotou a trpělivostí odpovídal na všechny naše dotazy (a že jich nebylo málo :D ) a pomohl nám se vším, co bylo potřeba zařídit. Plavčický kurz v Banskej Štiavnici byl pohoda a s kamarády, co jsme tam potkali, jsme potom užívali i celé léto. No a najednou jsme seděli v letadle vstříc zážitkům a dobrodružství.

Práce plavčíka mi vyhovovala, byli jsme celý den na sluníčku, čerstvém vzduchu, a když bylo moc vedro, mohli jsme se zchladit v bazénu. Prostě ideál. Potkali jsme spoustu lidí z jiných zemí, párty super a taky jsme se podívali do pár měst (New York, Washington D.C…), takže pohodička.

Léto uteklo rychle a my jsme se vydali na další podstatnou část programu – cestování. Vybrali jsme si roadtrip na západním pobřeží, kde jsme viděli jak spoustu národních parků, měst a hlavně potkali další zajímavé lidi.

Celé léto byla super zkušenost, zlepšili jsme si angličtinu, viděli místa, o kterých se nám předtím ani nesnilo, ale hlavně jsme potkali spoustu super lidí a máme spoustu zážitků. Rozhodně doporučuji!

 

Všechny reference

Pověz nám svůj příběh!

Máš k létu v USA také co světu říct? My myslíme, že určitě ano! Zanech budoucím studentům, kteří se rozhodují vycestovat odkaz. Inspiruj, influencni, podpoř je! Napiš nám, jak se v tom JúEsej během léta líbilo Tobě. A opravdu nic nevynechej, ať vědí co mohou od léta v Premier Aquatics očekávat #keepitreal. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 stanka@premieraquatics.cz