Reference - Simona Bartošová

Simona Bartošová Léto 2022

Vycestování do USA není jen tak. Ať jde o papírování či celkově nervozitu, která celý proces provází. Ovšem co bylo velmi důležité, že společnost se vším dokonale pomohla, a to nejen před ale i v průběhu pobytu v zahraničí. Po celou dobu se dala snadno kontaktovat a měla velmi rychlé reakce u jen nejmenších náznaků potencionálních problémů.

Já osobně měla mnoho obav už z toho důvodu, že jsem vycestovala sama. Člověk je přece jen nervózní, když má letět sám přes oceán na několik měsíců. Mé obavy ale již postupně mizely již před odletem, jelikož jsem se na plaveckém kurzu se všemi seznámila.

Následně jsem v USA bydlela s ostatními plavčíky z jiných zemí. Celkově jsme byli čtyři a velmi rychle jsme si začali rozumět. Všichni byli také velmi příjemní a opravdu se rychle ukázalo, že se nebylo čeho bát. Práce utíkala rychle, komunikace po celou dobu bezproblémová a společnost dodržela vše co slíbila. Po tomto létě není nic, co by bylo třeba vytknout. A to ani nemluvím o tom úžasném čase na konci léta kdy člověk cestoval a poznával další skvělá a okouzlující místa. Opravdu doporučuji a přeji všem mnoho skvělých zážitků!

Všechny reference

Pověz nám svůj příběh!

Máš k létu v USA také co světu říct? My myslíme, že určitě ano! Zanech budoucím studentům, kteří se rozhodují vycestovat odkaz. Inspiruj, influencni, podpoř je! Napiš nám, jak se v tom JúEsej během léta líbilo Tobě. A opravdu nic nevynechej, ať vědí co mohou od léta v Premier Aquatics očekávat #keepitreal. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 stanka@premieraquatics.cz