Reference - Martina Digrinová

Martina Digrinová Léto 2022

Na léto v USA jsem se připravovala celé dva "covidové" roky, a nakonec to byl ten 2022, který vyšel. Už z počátku jsem měla celou řadu důležitých a zajímavých informací, které mi později v USA pomohly, a za to vděčím Matušovi, Petrovi a celému vedení Premier Aquatics, kteří se o mě krásně postarali.

Na počátku svého pobytu jsem byla nadšená, vděčná a zároveň strašně nervózní. Vystoupit z komfortní zóny a sama se vydat na druhou stranu světa, není jen tak. Zažila jsem velký kulturní a společenský šok, který přetrvával pár týdnů po příjezdu. Nakonec jsem však vše vstřebala a můj pohled na celý pobyt v USA se změnil. Tyto týdny byly naprosto úžasné, plné změn, nových pojmů, věcí a situací, které bych při stráveném létu v Praze nezažila. Nikdy nebudu litovat toho, že jsem jela. Přivezla jsem si více, než jen oblečení a skvělou angličtinu, ale především nový komfort a nadhled.

Jsem vděčná za program Work and Travel USA, protože umožňuje studentům poznat Spojené státy z naprosto odlišného pohledu, než normálnímu turistovi.

Všechny reference

Pověz nám svůj příběh!

Máš k létu v USA také co světu říct? My myslíme, že určitě ano! Zanech budoucím studentům, kteří se rozhodují vycestovat odkaz. Inspiruj, influencni, podpoř je! Napiš nám, jak se v tom JúEsej během léta líbilo Tobě. A opravdu nic nevynechej, ať vědí co mohou od léta v Premier Aquatics očekávat #keepitreal. Pokud bude tvůj příběh fakt super, určitě tě odměníme!

 stanka@premieraquatics.cz